Thermal break

درها و پنجره های کشویی و تاشو:

UPVCدرهای کشویی و تاشو بهترین گزینه شماست اگر می خواهید آنها را در یک فضای باز بزرگ نصب کنید. این درها ساختاری ساده دارند و کار با آنها بسیار آسان است. بهترین قسمت درهای اسلاید و تاشو این است که می توان آنها را به یک طرف تا کرد تا باعث صرفه جویی در فضا شود و منظره ای بدون مانع از فضای بیرون را ارائه دهد.
stories-case-study-couple-x04-01fc4237

درها و پنجره های کشویی:

UPVC درو پنجره های کشویی محبوب ترین طرح  بازار هستند. در حالی که یک صفحه شیشه ای در امتداد مسیر روی دیگری می لغزد ، طرح های کشویی فضای زیادی را اشغال نمی کنند. اگر می خواهید یک نمای بیرونی بدون مانع داشته باشید ، این طرح ها بهترین انتخاب شما هستند زیرا از شیشه های بزرگ شیشه ای ساخته شده اند.
French doors and windows

دروپنجره های فرانسوی:

در و پنجره های فرانسوی UPVC از طرفین لولا شده و می توانند به داخل یا خارج باز شوند. آنها امن ترین شکل دروپنجره ها هستند زیرا در داخل آنها فقط یک دسته باز وجود دارد. درو پنجره های های فرانسوی به دلیل جذابیت های بصری شهرت دارند و افزودن آنها جذابیت رنسانس در مدرسه قدیمی را به ملک شما می افزاید.
stories-case-study-couple-r03-6c13240e

پنجره های ثابت(FIX):

پنجره های ثابت UPVC که به عنوان Picture Windows نیز شناخته می شوند ، معمولاً برای کادربندی نمای بیرونی استفاده می شوند. این پنجره ها هیچ قسمت متحرکی ندارند و ثابت هستند. عملکرد اصلی این پنجره ها این است که مقدار زیادی از نور خورشید به خانه شما وارد شود. آنها لوازم جانبی عالی برای آشپزخانه و محل زندگی شما هستند.