درو پنجره لمینیت

با توجه به علاقه و سلیقه متفاوت افراد، تنوع رنگ در کلیه مصالح ساختمانی بسیار مورد نظر مهندسین معماری، طراحان دکوراسیون و مالکین واحد های مسکونی قرار گرفته است.

پروفیل های لمینت مخصوص درب و پنجره های دوجداره برای ایجاد طرح های تزئینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند.

 

از آنجایی که درب و پنجره های چوبی جلوه زیبایی به ساختمان می دهد افراد تمایل به استفاده از این در و پنجره ها در ساختمان خود دارند، اما به دلیل قیمت بالا و مقاومت کم در و پنجره های چوبی پیشنهاد سوماوین استفاده از پروفیل های طرح چوب می باشد زیرا در و پنجره به عنوان عنصری مهم در نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها بسیار حائز اهمیت است بنابراین استفاده از پروفیل لمینت در پنجره دوجداره روشی بسیار مناسب و کاربردی در زمینه نمای ساختمان می باشد که هم ظاهر زیبا و هم مقاومت لازم را دارا می باشد.

  در پروفیل های  UPVC لمینت با استفاده از ماشین آلات خاص، روکش لمینت روی پروفیل چسبانده می شود و برای افزایش کیفیت محصول، از پروفیل هایی با رنگی نزدیک به رنگ روکش لمینت استفاده می شود.تنوع رنگ و طرح در پنجره دوجداره UPVC لمینت زیاد است ولی روکش ها، براساس تقاضا و سلیقه مشتریان اجرا می شود.

پروفیل های لمینت از لحاظ نوع پوشش به سه دسته هستند:

  • بیرون لمینت
  • داخل لمینت
  • دوطرف لمینت

که با توجه به نیاز مشتری می توان یکی از موارد را استفاده کرد.