پنجره های آلومینیومی رنگی

[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

پروفیل های در و پنجره آلومینیومی از نظر رنگ آمیزی و نحوه آن دارای تنوع بسیاری می باشد و به  صورت انادایز کردن، رنگ پودری و رنگ دکورال رنگ شدن دارند.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_separator css=”.vc_custom_1623503626834{margin-top: 20px !important;}”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]

آنادایز کردن پنجره ترمال بریک:

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_separator css=”.vc_custom_1623503626834{margin-top: 20px !important;}”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator color=”white” border_width=”5″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1823″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

مجموعه عملیاتی که توسط جریان برق انجام شده و موجب تشکیل یک لایه نازک اکسیدی بر روی قطعات آلومینیومی می شود .  این عملیات موجب افزایش سختی و مقاومت در برابر خوردگی و خراش  می شود و ایجاد نمای تزئینی و تغییر برخی از خصوصیات فیزیکی قطعه های آلومینیومی را در پی دارد آنادایزینگ اطلاق می شود.
پنجره های آنادایز یکی از پر فروش ترین محصولات پنجره دوجداره آلومینیومی می باشند.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

رنگ آمیزی پودری پنجره ترمال بریک:

[/vc_column_text][vc_column_text]

در این روش برای رنگ کردن پروفیل های آلومینیومی پروفیل ها را داخل کوره های رنگ تا دمای حداقل ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار می دهند.
رنگ آمیزی پودری آلومینیوم به این صورت است که پروفیل های آلومینیومی توسط نوار نقاله به داخل کابین پاشش منتقل می گردند، در داخل این کابین رنگ پودری بوسیله دستگاه های الکترواستاتیک باردار شده و به قطعات پاشیده می شود و سپس پروفیل ها در کوره پخت رنگ قرار می گیرند.
از جمله مزایای رنگ پودری می توان به قابلیت اجرا در تمام سطوح، تنوع رنگ، سازگاری با محیط زیست، کیفیت و استحکام بالا اشاره کرد.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1822″ img_size=”full” alignment=”right”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1821″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

پنجره ترمال بریک با رنگ آمیزی دکورال:

[/vc_column_text][vc_column_text]

این روش یک نوع رنگ آمیزی پودری است که پس از پخت رنگ در داخل کوره الکترواستاتیک عملیات دکورال بر روی پروفیل آلومینیوم انجام می شود.
رنگ های طرح چوب یا دکورال تنوع بسیار بالایی دارد و مناسب معماری های سنتی و ایرانی اسلامی می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]