مزایای استفاده از پنجره دوجداره

پنجره دوجداره می توانند مناسب ترین انتخاب برای هر ساختمانی باشند که علاوه بر امنیت و دوام مانع ورود آلاینده های صوتی و تنفسی نیز هستند. نسل جدید پنجره های دوجداره با کیفیت ، عایق بسیار مناسبی جهت گرما و سرما خواهد بود. در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و همچنین در برابر ضربه های شدید مقاوم تر شده و سرعت نصب و سهولت و راه اندازی پنجره دوجداره در قیاس با مدل های معمولی بسیار بالاتر است.

پنجره های دو جداره سوماوین

سوماوین  ارائه دهنده انواع پنجره دو جداره مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در طرح ها و مدل های متنوع ، بخش فروش پنجره دو جداره UPVC  گروه سوماوین آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

با گارانتی کامل کل محصولات


ماده اصلی تشکیل دهنده یو پی وی سی ، نفت خام و نمک طعام  کلرید سدیم  می باشد که از پلیمریزاسیون این مواد،پلیمر PVC به دست می آید . از ترکیب مواد مختلف به درصدهای مشخص با PVC و طی فرآیندهایی، پروفیل UPVC به دست می آید. پروفیل یو پی وی سی دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر پوسیدگی، زنگ زدگی و حرارت می باشد و همچنین بسیار سبک و در عین حال مستحکم است و کار کردن با آن بسیار راحت می باشد . به دلیل همین ویژگی ها می باشد که امکان ساخت در و پنجره در طرح ها و اشکال هندسی مختلف وجود دارد . رنگ اصلی پروفیل  UPVC سفید می باشد ولی امکان رنگ آمیزی به رنگ دلخواه وجود دارد