پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب

  • هم اکنون با مشاورین ما تماس بگیرید:

    09354318818

در پنجره لمینت با استفاده از ماشین آلات خاص، روکش لمینت روی پروفیل چسبانده می شود و برای افزایش کیفیت محصول، از پروفیل هایی با رنگی نزدیک به رنگ روکش لمینت استفاده می شود.
لمینت دارای تنوع رنگی بسیار بالایی می باشد که شما می توانید با انتخاب رنگ و طرح لمینت تنوع رنگی را برای در و پنجره خود به وجود آورده و زیبایی منحصر به فردی به نمای ساختمان ببخشید.
در تولید پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب از پروفیل های لمینت یا روکش دار استفاده می شود. این نوع پروفیل مانند پروفیل سفید رنگ تولید می شود .
یکی از مزایای پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب این است که می توان به راحتی با نمای داخلی خانه و مبلمان آن را هماهنگ کرد و برای هر سبکی مناسب است.

 

در این نوع پنجره با استفاده از دستگاه هایی ویژه روکش لمینت بر روی پروفیل چسبانده می شود. بدین منظور برای افزایش کیفی محصول،از پروفیل هایی با رنگی نزدیک به رنگ روکش لمینت استفاده میشود که در اصطلاح پروفیل مغز قهوه ای نیز گفته می شوند.تنوع رنگ و طرح این مجموعه بسیار بالاست اما بدلیل تقاضای کم بیشتر روکش ها،تنها از لمینت هایی با تقاضای زیاد استفاده می شود. بعنوان مثال طرح بلوطی روشن و بلوطی تیره از طرح هایی هستند که در بسیاری از ساختمان ها استفاده می شود.

درب و پنجره رنگی ولمینیت

عموما درب و پنجره یکی از اجزای اصلی نمای هر ساختمانی است، از پنجره های چوبی با شیشه های رنگی گرفته تا پنجره های چند جداره فعلی، حال آنکه امروزه اکثر درب ها یا پنجره ها از جنس آلومینیوم و UPVC  هستند و به رنگ اصلی خود دیده می شوند و دیگر خبری از رنگ های قهوه ای  و طرح های چوبی نیست.
خبر خوش آنکه اگر هنوز هم قصد خرید درب و پنجره ای با طرح چوب یا رنگی خاص را دارید که همراه با کیفیت و عایق بندی بالا از رنگ و طرح زیبایی هم برخوردار باشد می توانید موقع خرید آن را با طرح لمینت یا رنگ دلخواه خود سفارشی سازی نمایید. البته روکش کردن پروفیل فقط برای پروفیل UPVC  امکان پذیر است و پروفیل آلومینیوم قابلیت لمینت ندارد، به همین دلیل آن را با طرح چوب رنگ آمیزی می کنند.