انواع توری پنجره های دوجداره UPVC

09354318818

کارشناسان بهداشت اعتقاد دارند استفاده از مواد شیمیایی و سم های کشنده جهت از بین بردن حشرات برای انسان مضر می باشد و صحیح ترین راه برای جلوگیری از ورودحشرات ، جوندگان و مبارزه با آنها نصب توری روی پنجره ها می باشد.بنابراین برای آسایش و راحتی حال ساکنان و برای پبشگیری از ورود حشرات در پشت لنگه بازشوی پنجره ها توری نصب می شود.

مزیت توری های upvc و آلومینیوم:
توانایی ساخت در ابعاد گوناگون
توانایی دید محیط خارج تا ۹۰%
قابل شستشو
ضد اشتعال
پایدار در برابر شرایط آب و هوایی
توانایی نصب آسان
ثبات بالا
ضد زنگ
دور کننده گردوغبار و عایق ورود گردوغبار از بیرون به داخل
پایدار در برابر اشعه ماوراء بنفش

سوماوین ، تولید کننده درب و پنجره های دوجداره آلومینیوم و UPVC در کرج ، مفتخر است که توانسته در حوزه شیشه و پنجره برند قابل اعتماد وبزرگی را ایجاد نموده و در دیدگاه شما عزیزان جای خود را ثبت کند. سوماوین  با ساخت و نصب پنجره و درب های با کیفیت و همانند سلیقه ی خاص شما خاص پسندان ، در پی کسب رضایت شماست. افتخار ما از ابتدای تاسیس این شرکت ، لبخند رضایت شمابوده است.

جنس توری ها UPVC یا آلومینیومی می باشد.
انواع توری :

نوع توری ثابت، FIXMESH و یا پلیسه می باشد که در پشت فریم پنجره جمع شده پلیسه  یا فیکس،ثابت و FIXMESH  می ماند. فریم این توری نازک و هماهنگ با پنجره است.ظاهر ساختمان را از حالت اولیه خارج نکرده،جلوی دید و نور را هم نمی گیرد. قاب توری ها از جنس آلومینیوم میباشد .که هماهنگ با رنگ پنجره ها رنگ می شوند . همچنین تورهای آلومینیومی برای سیستم لولایی، کشویی، ثابت و سیستم های اختصاصی مورد استفاده قرار میگیرد، که تمام مزایای توری های فایبرگلاس را دارا می باشد.