تعویض درب و پنجره های قدیمی
بدون تخریب

امروزه تعویض درب و پنجره های قدیمی به معضلی برای خانواده ها تبدیل شده ،و دلیل آن بخاطر تصور اشتباه از عواملی چون تخریب دیوارهای منازل، بنایی طولانی مدت، گچ بری،رنگ امیزی و هزینه های سرسام آور تعویض درب و پنجره ست که آن ها را قانع میکند از همان درب و پنجره های قدیمی با کمترین کیفیت و کارایی مطلوب استفاده کنند که مضرات بی شماری دارد و مهمترین آن افزایش هدر رفتن انرژی و در پی آن افزایش هزینه اقتصادی می باشد. اما راه حل این موضوع در دستان ماست و آن هم تعویض بدون حتی کوچکترین تخریب و بنایی است.

یکی از مهمترین مزایای در و پنجره های دوجداره UPVC امکان نصب آسان و بدون تخریب آنها بر روی ساختمان ها با در و پنجره های قدیمی در کمترین زمان می باشد. بنابراین مشتریان عزیز نباید نگران تخریب، گچ کاری، رنگ آمیزی و بنایی برای تعویض پنجره های قدیمی ساختمان خود با در و پنجره های دو جداره یو پی وی سی باشند و به راحتی می توانند از مزایای این نوع در و پنجره در ساختمان های خود بهره مند شوند .

 

تعویض پنجره های قدیمی تک جداره با پنجره های دوجداره یو پی وی سی یا آلومینیومی است . در غالب موارد نیاز به تخریب ، آهنکشی و آهنگری وجود ندارد . در مواردی که سطح مقطع پروفیل های پنجره قدیمی 6 سانتیمتر یا بیشتر باشد ازپروفیل های معمولی نوساز و در مواردی که سطح مقطع پروفیل پنجره قدیمی کمتر از 6 سانتیمتر باشنداز پروفیل بازسازی و یا لبه دار ) سش( برای فرم پنجره های جدید استفاده می شود . توصیه می شود با توجه به طراحی استاندارد و خاص پروفیل بازسازی و همچنین سرعت بخشیدن به فرایند نصب وتولید از پروفیل بازسازی استفاده گردد .که این موضوع از تحمیل هزینه های جانبی) اجرت آهنگری،ساخت یونیت آهنی،ایاب و ذهاب آن(به مشتریان جلوگیری می کند

مزایای پنجره دو جدارهUPVC ما را ترغیب میکند تا پنجره های قدیمی خود را تعویض کنیم

عایق مناسب برای جلوگیری ازهدر رفتن انرژی
عایق صوتی مناسب برای جلوگیری از آلودگی های صوتی
عایق بندی و آبندی جهت جلوگیری از نفوذ آب در بارش ها
درز بندی های مناسب و جلوگیری از ورود گرد و غبار
کاهش هزینه های انرژی حاصل از استهلاک کمتر دستگاههای تاسیساتی
مهار اشعه uv بوسیله شیشه های مخصوص دو جداره
نصب سریع و آسان محصول بدون نیاز به تخریب